Saglabātie meklējumi (0)

Privātuma politika

Tā kā uzņēmums “Capital” (turpmāk tekstā – “Capital”, “mēs”, “mūs”, “mūsu”) novērtē jūsu personisko privātumu, esam sagatavojuši privātuma politiku, kurā detalizēti esam aprakstījuši, kādu jūsu Personisko un citu informāciju uzņēmumam ir tiesības vākt, kā šo informāciju var disponēt, t.i., kam to var nodot, kādas ir jūsu personiskās izvēles saistībā ar šīs informācijas disponēšanu, izmantošanu un atklāšanu citām pusēm.  

Capital ir tiesības vākt informāciju mūsu mājaslapā capital.lt un jebkurā citā vietnē, kurā ir pasludināta šī Privātuma politika (ieskaitot katras jomas apakšjomas un mobilās versijas; turpmāk tekstā – “Tīmekļa vietne” un kopā – “Tīmekļa vietnes”).

Ja šajā politikā nav atrunāts citādāk, šis dokuments reglamentē tikai informācijas, kuru mēs ievācam no jums caur savu Tīmekļa vietni, izmantošanu un atklāšanu. Mēs varam vākt un nodot Personisko informāciju pakalpojuma sniedzējam, ja tā ir nepieciešama noteiktu pakalpojumu sniegšanai, vai jūs varat apmeklēt citas interneta vai pakalpojuma sniedzēju mājaslapas caur trešo pušu, kas var vākt un izmantot jūsu Personisko informāciju citos nolūkos, norādēm, kas atrodas mūsu Tīmekļa vietnēs. Pirms atklājat savu Personisko informāciju citiem, obligāti apskatiet trešo pušu tīmekļa vietņu privātuma politikas.

Ja nepiekrītat šīs Politikas nosacījumiem, neizmantojiet mūsu pakalpojumus.

Kad reģistrējaties vai pieslēdzaties, lai izmantotu mūsu pakalpojumus

Jūs varat reģistrēties mūsu Tīmekļa vietnēs un saglabāt meklēšanas rezultātus, pieteikties svarīgu paziņojumu saņemšanai, saņemt piekļuvi mūsu nekustamā īpašuma resursiem un izmantot citas funkcijas, kuras mēs reizēm papildinām. Varat tikt piereģistrēti mūsu Tīmekļa vietnēs automātiski, ja esat vērsies pie viena no mūsu aģentiem saistībā ar īpašumu vai esat apvaicājies par mums un mūsu sniedzamajiem pakalpojumiem. Ja esat piereģistrējies, lai izmantotu mūsu pakalpojumus, mēs ievāksim tādu Personisko informāciju kā jūsu vārds, uzvārds, elektroniskā pasta adrese, lietotāja vārds, parole, tāpat citu Personisko informāciju, kas nepieciešama reģistrācijas formas aizpildīšanai. Ja vēlaties, varat norādīt mums savu tālruņa numuru un pasta indeksu. Visvairāk šo informāciju izmantojam, lai sniegtu jums jūsu lūgtos datus, kārtotu jūsu kontu, atbildētu jums, sūtītu informāciju un jaunumu vēstules, kas saistītas ar nekustamā īpašuma tirgu, un (vai) citu informāciju, kas, mūsuprāt, būtu jums interesanta, tāpat citiem mērķiem, kas aprakstīti šajā Politikā.

Ja apvaicājaties, kā kļūt par Capital starpnieku

Mūsu Tīmekļa vietnēs var apvaicāties, kā kļūt par Capital aģentu. Tādā gadījumā mēs varam jums paprasīt, lai, sniedzot pieprasījumu, jūs norādāt savu vārdu, uzvārdu, adresi un citu informāciju, tālruņa numuru, elektroniskā pasta adresi un informāciju, kas saistīta ar jūsu interesēm un pieredzi, strādājot par nekustamā īpašuma pārdošanas aģentu. Šī informācija parasti tiek izmantota tikai, izskatot jūsu pieprasījumu. Taču mēs varam iekļaut jūsu elektroniskā pasta adresi savā adresātu sarakstā vai kā nākamo abonementu, ja domājam, ka jums tas varētu būt aktuāli.

Jaunumu vēstules, pieprasījumi un elektroniskās vēstules

Mēs varam jums piedāvāt jaunumu vēstules un (vai) dažādus citus paziņojumus, kuros ir sniegta informācija par Capital, dažādiem īpašniekiem piederošajiem un pārvaldāmajiem Capital franšīzes ņēmējiem, neatkarīgajiem nekustamā īpašuma pārdošanas asociētajiem uzņēmumiem, nekustamo īpašumu, lietošanas instrukcijām un informāciju, tāpat citas tēmas vai piedāvājumus, kuri pēc mūsu ieskatiem būtu jums interesanti – par mums un ar mums saistītām juridiskām personām vai par mūsu reklamētājiem, atbalstītājiem, citiem biznesa partneriem. Varat arī pieteikties saņemt informāciju par nekustamā īpašuma objektiem no konkrēta aģenta vai biroja vai varat pievienoties mūsu kopējam adresātu sarakstam. Ja sniedzāt pieprasījumu par konkrētu nekustamā īpašuma objektu, ar jums var sazināties neatkarīgs Capital nekustamā īpašuma pārdošanas asociēts uzņēmums saistībā ar jūsu pieprasījumā norādīto vai citu atbilstošu īpašuma objektu. Turklāt, ja norādīsit, ka šis nekustamā īpašuma objekts ir viens no jums “patīkošajiem”, sistēma var automātiski jūs iekļaut adresātu, kuri pa elektronisko pastu saņem jaunumus par šo objektu, sarakstā (šīs vēstules jums sūtīs neatkarīgs franšīzes ņēmēja nekustamā īpašuma pārdošanas aģents).

Ņemiet vērā to, ka, ja nolemsit norādīt savu elektroniskā pasta adresi vai citu kontaktinformāciju neatkarīgam Capital nekustamā īpašuma pārdošanas asociētam uzņēmumam, mēs šim uzņēmumam nodosim jūsu informāciju. Taču mēs nevaram kontrolēt, kā šie neatkarīgie nekustamā īpašuma pārdošanas asociētie uzņēmumi vai dažādiem īpašniekiem piederošie un to pārvaldāmie Capital franšīzes ņēmēju biroji izmanto šo informāciju, tāpēc šī Politika netiek piemērota trešo pušu darbībām, kas saistītas ar jūsu Personiskās informācijas izmantošanu. Ja vēlaties vairāk uzzināt par to piemērojamajiem privātuma aizsardzības veidiem, vērsieties tieši pie konkrētā asociētā uzņēmuma vai biroja vai izmantojiet norādes, kas sniegtas paziņojumos, kurus esat saņēmis no šīs juridiskās personas.

Konkursi un totalizatori

Mēs, izmantojot savus pakalpojumus, varam organizēt vai izsludināt konkursus un totalizatorus, un, ja vēlēsities tajos piedalīties, var nākties reģistrēties. Mēs varam vākt tādu informāciju kā jūsu vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs un citi dati, kas norādīti reģistrācijas formā. Ņemiet vērā, ka konkrētiem konkursiem vai totalizatoriem piemērojamā privātuma politika var atšķirties no šeit aprakstītās Politikas, piemēram, ja konkursu vai totalizatoru atbalsta trešā puse un organizē to savā tīmekļa vietnē. Ja konkursa vai totalizatora nosacījumiem piemērojamā privātuma politika atšķiras no šīs Politikas vai ir ar to pretrunā, spēkā ir konkursa vai totalizatora, kurā piedalāties, privātuma aizsardzības veidi, kas būs norādīti tā reklāmas pasākuma noteikumos. Neaprobežojoties ar to, kas šeit izklāstīts, mēs vai trešā puse var izmantot jūsu Personisko informāciju, lai sazinātos ar jums un paziņotu par laimētāju, apstiprinātu balvas saņemšanu vai citos reklāmas nolūkos. Ņemot vērā to, ka piedaloties konkursā vai totalizatorā, varat tikt iekļauti mūsu un mūsu reklāmas partneru, kas ir saistīti ar konkursiem un totalizatoriem, elektronisko vēstuļu/SMS paziņojumu saņēmēju sarakstā. Ja laimēsit konkursā vai totalizatorā, pieņemot balvu, jums būs (ja likums neaizliedz) jāļauj mums publiski paziņot noteiktu jūsu informāciju, piemēram, laimētāja lapā.

Atsevišķos gadījumos trešā puse – reklamētājs vai atbalstītājs – var savā mājaslapā īstenot vai organizēt konkursu vai totalizatoru saistībā ar mūsu pakalpojumiem (vai tiek reklamēts ar mūsu pakalpojumiem) un var ievākt jūsu informāciju. Tādos gadījumos, ja neesam konkursa vai totalizatora atbalstītāji, īstenotāji vai organizētāji, mēs nevaram kontrolēt ievākto informāciju, tāpēc mudinām jūs, pirms piedalāties, pārskatīt oficiālos konkursa/totalizatora noteikumus un reklamētāja vai atbalstītāja privātuma politiku, kas piemērojama šim konkursam vai totalizatoram.

IP adreses un apmeklēto lapu dati

Kad apmeklējat mūsu Tīmekļa vietnes, Tīmekļa vietnes un serveri var iegūt no jums citu informāciju, piemēram, jūsu IP adresi un apmeklētās lapas, tāpat reģistrēt, kādu mūsu Tīmekļa vietņu saturu apskatījāt. Ievākto informāciju parasti nevar izmantot jūsu personas identificēšanai. Taču, ja esat reģistrējies Tīmekļa vietnēs, mēs varam sasaistīt noteiktu informāciju ar jūs identificējošo informāciju. Informācija, kas ievākta mūsu Tīmekļa vietnēs, aptver informāciju, kuru mums automātiski ir atsūtījusi jūsu interneta pārlūkprogramma: tā ir informācija par jūsu operētājsistēmu, mājaslapas, kuru esat apmeklējis, atverot mūsu Tīmekļa vietnes, adrese, jūsu apmeklējuma datums un laiks, jūsu izmantojamā pārlūkprogramma un interneta datu plūsmas struktūra, tāpat informācija par to, kādu mūsu Tīmekļa vietņu saturu apskatījāt.

Sīkfaili, interneta bākas un citas izsekošanas tehnoloģijas

Mūsu Tīmekļa vietnēs tiek izmantoti sīkfaili – mazi, visbiežāk izmantojamie faili, kurus mēs vai trešā puse nodod jūsu datoram pēc tam, kad esat atļāvuši savai pārlūkprogrammai tos pieņemt. Tāpat mēs vai mūsu trešā puse – pakalpojumu sniedzēji/reklamētāji – var izmantot “interneta bākas”, “ekrāna elementu zīmes” vai citas izsekošanas tehnoloģijas, kas parasti ir mazi koda elementi, kas atrodas interneta lapā un novēro mūsu apmeklētāju uzvedību un ievāc noteiktus datus par to darbību internetā.

Šos sīkfailus un citas tehnoloģijas var izmantot laika un tīmekļa vietņu reģistrēšanai. Piemēram, izmantojot šīs tehnoloģijas, var analizēt jūsu interneta datu plūsmas struktūru, optimizēt jūsu pieredzi, izmantojot mūsu Tīmekļa vietnes, saglabāt informāciju jūsu seansa laikā, pielāgot Tīmekļa vietnes jūsu personīgajām vajadzībām pēc jūsu vēlmēm un izvēlēm, novirzīt jums reklāmu vai saturu (kā aprakstīts tālāk) un ievākt informāciju par jums un jūsu apmeklējumu mūsu Tīmekļa vietnēs citiem mārketinga un biznesa mērķiem. Varat labot savus privātuma iestatījumus, labojot sīkfailu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu savā pārlūkprogrammā. Taču, izslēdzot sīkfailus, var pasliktināties jūsu kā lietotāja pieredze, turklāt nedarbosies atsevišķas mūsu Tīmekļa vietņu funkcijas.

Dati par jūsu darbībām internetā var tikt ievākti, lai vēlāk mēs, mūsu saistītie uzņēmumu vai trešās puses varētu sūtīt jums reklāmu, kas atbilst jūsu individuālajām interesēm. Mēs varam strādāt ar trešajām pusēm, piemēram, interneta reklāmas veidotājiem un reklāmas sludinājumu biržām, publicējot reklāmu internetā, tāpat varam sadarboties ar trešo pusi – analītisko pakalpojumu sniedzējiem, kuri palīdzēs novērtēt un sniegs mums un (vai) trešajām pusēm informāciju par tādu reklāmu izmantošanu trešo pušu mājaslapās, kā arī reklāmu un mūsu satura apskates.

Mēs un šīs trešās puses – pārdevēji – varam izmantot trešo pušu tehnoloģijas kopā ar mūsu, pirmās puses, tehnoloģijām, analizējot reklāmas apskates, kā jūs izmantojat reklāmas pakalpojumus un mijiedarbību ar šīm reklāmas apskatēm un reklāmas pakalpojumiem. Ievāktā informācija tāpat var aptvert informāciju par jūsu apmeklējumiem mūsu Tīmekļa vietnēs, ieskaitot jūsu apskatītās tīmekļa vietnes un saturu. Starp citu, šīs trešo pušu izmantojamās izsekošanas tehnoloģijas var būt paredzētas, lai: (a) palīdzētu jums demonstrēt reklāmas sludinājumus, kas varētu būt jums interesanti; (b) neļautu pārāk bieži demonstrēt jums tos pašus reklāmas sludinājumus; (c) saprastu jums demonstrēto reklāmas sludinājumu efektivitāti.

Lai vairāk uzzinātu par sīkfailiem un līdzīgām izsekošanas tehnoloģijām, tāpat par to, kā tās var ietekmēt jūsu privātumu, dodieties uz mājaslapu allaboutcookies.org. Lai vairāk uzzinātu par “Google” analītiskajiem un mārketinga pakalpojumiem vai lai no tiem atteiktos, dodieties uz “Google Analytics Terms of Use”, “Google Privacy Policy” vai “Google Analytics Opt-out”.

Ja vērsāties pie mums no mūsu Tīmekļa vietnēm

Varat uzdot mums jautājumus par mūsu pakalpojumiem, biznesu utt. Jebkāda informācija, kādu sniegsit, apmeklējot Tīmekļa vietnes, ieskaitot vārdu, uzvārdu, tālruni un informāciju par dzīvesvietu, tiks izmantota tikai, izskatot jūsu vēlmi vai atbildot uz jūsu jautājumu, vai sniedzot papildu informāciju, kas saistīta ar šo jautājumu. Tāpat mēs varam iekļaut jūs savā mārketinga sarakstā, kas paredzēts ar jūsu jautājumu saistītai informācijai vai informācijai, kas pēc mūsu ieskatiem būtu jums interesanta attiecībā uz ko citu; tādā gadījumā varam izmantot jūsu informāciju citādāk, nekā aprakstīts šajā Politikā.

Mūsu ievācamā informācija

Capital var tālāk aprakstītajā veidā ievākt personisko un citādu informāciju par jums, kad izmantojat mūsu pakalpojumus. Jēdziens “Personiskā informācija” nozīmē informāciju, kas ļauj atpazīt personu, piemēram, vārds, uzvārds, tālruņa numurs, elektroniskā pasta adrese, pasta adrese, kas tiek izmantota atsevišķi vai kopā ar citu personisko vai tādu informāciju, kas ļauj atpazīt personu un kas ir saistīta vai var būt saistīta ar konkrētu personu. Capital parasti ievāc no jums Personisko informāciju un citus datus un izmanto šo informāciju šajā Politikā noteiktajā kārtībā vai citā veidā, par kuru jums ir bijis paziņots (un saistībā ar kuru tika saņemta jūsu piekrišana, ja to pieprasa spēkā esošie likumi).

Kā tiek izplatīta informācija

Ievērojot ierasto praksi, mūsu ievākto Personisko informāciju var nodot dažādām pusēm, atkarībā no tās vākšanas mērķa un sniegšanas konteksta. Ja meklējat nekustamā īpašuma objektu, mēs novirzīsim jūs uz dažādiem īpašniekiem piederošo un pārvaldāmo Capital franšīzes ņēmēju biroju tīmekļa vietnēm un nodosim tiem to informāciju, kuru jūs esat sniedzis mums, ieskaitot meklēšanas parametrus; bet, ja esat piereģistrējies, mēs varam šim birojam nodot jūsu kontaktinformāciju. Ja vēlaties sazināties ar Capital aģentu vai biroju, mēs šīm pusēm atklāsim jūsu sniegto personisko informāciju, lai tiktu apmierināts jūsu lūgums. Ņemot vērā to, ka atbalstītāji un citas trešās puses var piedāvāt dažādus reklāmas līdzekļus, mēs varam nodot šīm pusēm jūsu informāciju, lai tās varētu piedāvāt jums aktuālus reklāmas līdzekļus.

Turklāt mēs paturam tiesības nodot jūsu Personisko informāciju mūsu tagadējiem un topošajiem Saistītajiem uzņēmumiem. Tāpat mēs varam nodot jūsu personisko vai citu informāciju uzticamām trešajām pusēm mārketinga, reklāmas vai citiem komerciālajiem mērķiem, bet reizēm varam nodot jūsu Personisko informāciju tām uzticamajām pusēm, kurām pēc mūsu ieskatiem var būt jums interesanta informācija. Jūs tāpat varat palūgt saņemt informāciju, kas saistīta ar trešajām pusēm, kas nav Capital vai mūsu Saistīto uzņēmumu meitas uzņēmumi vai franšīzes ņēmēji (piemēram, bankas, hipotēkas brokeru partneri, atbalstītāji vai pakalpojumu sniedzēji, vai viens no mūsu partneriem). Ja vēlaties iegūt informāciju no tādas trešās puses vai vēlaties, lai šī puse ar jums sazinātos, mēs tiem nodosim jūsu Personisko informāciju.

Bezpersoniskā informācija. Mēs varam nodot tagadējiem vai iespējamajiem reklamētājiem vai biznesa partneriem mūsu servera ieeju analīzi, informāciju par datu plūsmu vai informāciju, kas saistīta ar iespējamajiem klientiem, ieskaitot datus par mūsu Tīmekļa vietņu izmantošanu un kopējo informāciju par mūsu apmeklētājiem. Tādā veidā publiskojamajā informācijā no šiem analīzes datiem parasti tiek atlasīti ar lietošanu saistītie dati un cita informācija, kas pēc būtības netiek uzskatīta par Personisku informāciju.

Apvienošanās un iegādāšanās. Kad attiecībā uz mums tiek īstenoti tādi komerciālie darījumi kā visa vai daļēja mūsu īpašumu apvienošana, iegādāšanās, likvidācija vai pārdošana, vairumā gadījumu Personiskā informācija kļūst par nododamā īpašuma daļu vai var tikt publiskota (ņemot vērā konfidencialitātes ierobežojumus) kompleksās juridiskās novērtēšanas laikā. Nododot īpašumu tādā veidā, uzņēmumam, kas iegūst īpašumu, būs jāizmanto Personiskā informācija, vadoties pēc šīs Politikas un jūsu izvēlētajiem privātuma iestatījumiem.

Tīmekļa vietnes pakalpojumu sniedzēji. Mēs varam bez jūsu piekrišanas pārsūtīt Personisko informāciju un citus datus pakalpojumu sniedzējiem, kas mūsu vārdā sniedz konkrētus pakalpojumus, vai citu, tālāk nosaukto apstākļu gadījumos. Piemēram, mēs varam pārsūtīt noteiktu mūsu ievācamo informāciju tādām trešajām pusēm kā datu sniegšanas internetā vai to apstrādes pakalpojumu sniedzējiem, apmaksas operatoriem vai citu pakalpojumu sniedzējiem. Tāpat mēs paturam tiesības nodot jebkādu mūsu rīcībā esošo informāciju vai no tās paņemtos datus pakalpojumu sniedzējiem vai citām pusēm, ja tāda informācija pamatoti ir padarīta par bezpersonisku.

Informācijas atklāšana saskaņā ar tiesību aktu prasībām. Mēs varam bez jūsu piekrišanas iegūt un atklāt jūsu Personisko informāciju, jūsu sūtītos vai saņemtos paziņojumus un citu informāciju, ko ir atļauts atklāt vai ko, saskaņā ar spēcīgu mūsu pārliecību, pamatoti nepieciešams atklāt, ievērojot likumu reglamentus, noteikumus vai tiesas norādījumus, vadoties pēc tiesas aicinājuma vai citām likumīgām prasībām, kas saņemtas no valdības, regulējošajām (kontroles) vai administratīvajām iestādēm vai tiesībaizsardzības institūcijām (ieskaitot informācijas atklāšanu, pildot tiesībaizsardzības vai nacionālās aizsardzības prasības), tāpat, atbildot uz pretenzijām/prasībām vai, lai aizcirstu ceļu mūsu Pakalpojumu sniegšanas nosacījumu pārkāpumiem vai lai tos izskatītu, tāpat, identificējot ar to iespējami saistītās personas vai institūcijas vai veicot noteiktas darbības saistībā ar krāpšanu, mūsu Pakalpojumu sniegšanas nosacījumu pārkāpšanu vai darbību, kas mums šķiet nelikumīgas vai kas saskaņā ar mūsu pārliecību var uzlikt mums tiesisku atbildību. Turklāt mēs varam atklāt Personisko informāciju galējos gadījumos, kad pēc mūsu domām rodas iespējamas briesmas kādas personas vai īpašuma fiziskajai drošībai, ja uzskatām, ka jūsu informācija jebkādā veidā ir saistīta ar šīm briesmām.

Kā mēs izmantojam informāciju

Mēs izmantojam ievākto informāciju, lai sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus un tos uzlabotu. Ievāktā informācija tiek izmantota, lai:

 • informētu un piegādātu mūsu produktus vai pakalpojumus tirgū, tāpat informētu un piegādātu dažādiem īpašniekiem piederošo un pārvaldāmo Capital franšīzes ņēmēju tīkla – biroju un saistīto neatkarīgo nekustamā īpašuma aģentu – produktus un pakalpojumus;
 • risinātu problēmas;
 • atbildētu uz jautājumiem vai pieprasījumiem par pakalpojumu sniegšanu un novērotu šīs atbildes;
 • pārvaldītu pakalpojumus un novērtētu to izmantošanu;
 • informētu jūs par piedāvājumiem vai jaunām funkcijām, kuras, mūsuprāt, būtu jums interesantas;
 • optimizētu vai individualizētu jūsu pieredzi, izmantojot mūsu pakalpojumus;
 • sniegtu jūsu lūgto informāciju vai sniegtu jūsu lūgtos pakalpojumus;
 • palīdzētu jums piedalīties dažādās programmās, reklāmas līdzekļos vai konkursos;
 • kārtotu jūsu jaunumu vēstuļu abonementu vai nodrošinātu jūsu esamību abonentu sarakstā;
 • novirzītu reklāmu vai saturu vai izmantotu citiem reklāmas vai mārketinga mērķiem;
 • uzzinātu par dažādu mūsu pakalpojuma jomu izmantošanu un popularitāti un uzlabotu mūsu pakalpojumus;
 • izpētītu kopējo vietu, kurās apskatāms mūsu saturs, izkārtojumu (apskatot IP adreses). Šo informāciju mēs varam izmantot arī citiem mērķiem, kas saistīti ar mūsu un mūsu uzņēmumu biznesu, tāpat citiem mērķiem, kas norādīti šajā Politikā vai citā norunā/līgumā, kuru varat noslēgt ar Capital, vai citādā veidā, par kuru mēs varam jums paziņot vai kuram jūs reizēm piekritīsit.

Jūsu izvēles

Varat izmantot vairumu mūsu pakalpojumu, nesniedzot mums nekādu Personisko informāciju. Jums reģistrējoties vai sniedzot lūgto Personisko informāciju, reizēm jums var tikt sniegta iespēja ierobežot mūsu sūtāmās elektroniskās vēstules vai atteikties no trešo pušu sūtāmajām elektroniskajām vēstulēm; tāpat varat atteikties no elektronisko vēstuļu abonementa, spiežot uz tādas, katrā vēstulē sniegtās tādas atteikšanās norādes. Varat saņemt vairāk informācijas vai atteikties no visas informācijas, kas tiek pārsūtīta trešajām pusēm mārketinga mērķiem, sazinoties ar mums pa tālāk norādīto adresi vai elektroniskā pasta adresi.

Kā varu iepazīties, atjaunot vai dzēst savu Personisko informāciju?

Varat saņemt vai atjaunot jebkādu Personisko informāciju, kas sniegta jūsu profilā, pieslēdzoties savam kontam un atjaunojot profilu. Ja rodas sarežģījumi vai nepieciešama plašāka informācija, vērsieties pie mums, aizpildot attiecīgo (“Vērsieties pie mums”) formu. Mēs atbildēsim uz pamatotiem pieprasījumiem saistībā ar iepazīšanos ar informāciju vai tās apskati un sniegsim tādu piekļuvi, kāda nepieciešama, vai cik atļauts saskaņā ar likumu. Taču mēs varam nolemt nesniegt jums piekļuvi vai neļaut apskatīt informāciju, ja piekļuves sniegšanas nasta vai izdevumi konkrētajā gadījumā būs neproporcionāli riskam saistībā ar subjekta privātumu vai ja piekļuves sniegšana pārkāps citu personu tiesības.

Varat slēgt savu kontu, vēršoties pie Capital pa tālāk norādīto adresi. Tāpat varat palūgt, lai Capital izdzēstu visu esošo personisko informāciju par jums. Šo lūgumu noformējiet rakstiski un nosūtiet pa tālāk norādīto adresi. Atcerieties, ka, ja esat lūdzis izdzēst visu savu Personisko informāciju, jums vairs nebūs piekļuves esošajam Capital kontam un nevarēsit izmantot nekādus Capital produktus un pakalpojumus. Capital patur tiesības saglabāt noteiktu konta informāciju dokumentu uzskaites vai saderības mērķiem.

Norādes un novirzīšana uz trešo pušu pakalpojumiem

Pakalpojumos sniedzamās norādes, kas var novirzīt jūs uz Trešo pušu pakalpojumiem (kā tas ir noraksturots mūsu Pakalpojumu sniegšanas nosacījumos). Capital nekontrolē Trešo pušu pakalpojumus, tāpēc Capital neatbild par šo Trešo pušu pakalpojumu sniegšanas laikā izmantojamo datu privātumu vai aizsardzības veidiem, vai par to, kā tās var izmantot jūsu sniegto informāciju. Atcerieties, ka jums, sākot lietot Trešo pušu sniedzamo pakalpojumu, jebkādai jūsu sniegtajai informācijai, ieskaitot finanšu informāciju, tiek piemēroti tās tīmekļa vietnes vai pakalpojuma izmantošanas nosacījumi un privātuma politika.

Informācijas aizsardzība

Esam ieviesuši uzticamus drošības līdzekļus, kas paredzēti jūsu sniegtās Personiskās informācijas aizsardzībai. Tomēr atcerieties, ka mēs nevaram atbildēt par trešo pušu, kurām varam nodot jūsu Personisko informāciju, vadoties pēc šīs Politikas, darbībām. Tāpat atcerieties, ka internetā nav iespējams nodrošināt “pilnīgu aizsardzību”, tāpēc mēs nevaram garantēt, ka jūsu Personiskā informācija vai kāda cita jūsu sniegtā informācija paliks drošībā.

Spēkā esamības datums, politikas izmaiņas

Katru reizi izmantojot mūsu pakalpojumus, tiek piemērota tagadējā (aktuālā) Politikas redakcija. Tas nozīmē, ka, lietojot pakalpojumus, jums vajadzētu pārbaudīt šīs Politikas spēkā esamības datumu (tas norādīts Politikas sākumā, šā dokumenta augšpusē) un apskatīt pēc pēdējās redakcijas ieviestās izmaiņas. Mēs paturam tiesības jebkurā brīdī un bez brīdinājuma mainīt šo politiku, vienkārši izziņojot nepieciešamās izmaiņas. Tādas izmaiņas stājas spēkā uzreiz pēc tam, kad tās tiek izziņotas pie pakalpojumiem.

Atbildības ierobežošana

Sniedzot mums Personisko informāciju, skaidri un bez nosacījumiem atbrīvojat Capital un katru ar to saistīto uzņēmumu, patronējošo uzņēmumu, pakalpojumu sniedzējus, licences devējus un attiecīgos to ierēdņus, direktorus, darbiniekus vai aģentus (turpmāk tekstā kopā – “Capital puses”) no jebkādas atbildības par jebkādiem pārkāpumiem, zaudējumiem vai kaitējumiem, kas radušies saistībā ar jūsu ievāktās Personiskās informācijas izmantošanu/ļaunprātīgu izmantošanu. Turklāt, lai arī mēs veicam pasākumus ar mērķi aizcirst ceļu nelikumīgai, trešo pušu (uzņēmumu) veiktai, jūsu Personiskās informācijas izmantošanai, mēs nevaram atbildēt par jebkādiem pārkāpumiem, zaudējumiem vai kaitējumiem, kas radušies saistībā ar to trešo pušu ievāktās jūsu Personiskās informācijas izmantošanu/ļaunprātīgu izmantošanu.

Starptautiskie apmeklētāji

Izmantojot piekļuvi mūsu pakalpojumiem ne Lietuvā, piekrītat, ka jūsu informācija tiks nodota Lietuvai un apstrādāta, izmantota un izplatīta, vadoties pēc šīs Politikas. Turklāt, ja izmantojat piekļuvi norādei un starptautiskajai Capital interneta mājaslapai, lai meklētu nekustamā īpašuma objektus citās valstīs, jūsu informāciju var nodot vai apstrādāt citās valstīs, bet jūs piekrītat tādai nodošanai un apstrādei. Neatkarīgi no tā, kur jūsu informācija ir ievākta un nodota, tā tiks apstrādāta, vadoties pēc šīs Politikas.

Vērsieties pie mums

Ja jums rodas jautājumi vai ir komentāri saistībā ar šo Politiku vai mūsu izmantojamajiem informācijas vākšanas un izplatīšanas veidiem, vērsieties pie mums internetā vai pa elektronisko pastu.