Saglabātie meklējumi (0)

Capital One veiksmes stāsts

Ikviena uzņēmēja viens no mērķiem ir attīstīties ne tikai savā valstī, bet arī citur pasaulē, un nekustamo īpašumu aģentūras tīkla „Capital Realty” dibinātājam Dmitrijam Semjonovam (Dmitrij Semionov) šo mērķi ir izdevies sasniegt. Viena šī uzņēmuma franšīze atrodas arī Latvijā – „Capital One”, kuras vadītājs ir Andrejs Valters.

„Capital One” ir jauna aģentūra, kas veidota kopīgi ar Latvijas un Lietuvas tirgus profesionāļiem un kas Latvijā pārstāv vienu no pazīstamākajiem, ambiciozākajiem un strauji augošākajiem nekustamā īpašuma uzņēmumiem Lietuvā – „Capital Realty”. Apvienojot uzņēmuma dibinātāju ilggadīgo pieredzi un mūsdienu, pastāvīgi attīstošās biznesa vadības tehnoloģijas, izmantojot iespēju sadarboties ar vairāk nekā 300 aģentiem dažādās valstīs, „Capital One” piedāvā vienu no labākajiem un inovatīvajiem risinājumiem nekustamo īpašumu aģentiem, nodrošinot tiem labākus darba apstākļus, sniedzot iespēju attīstīt savu biznesu un pelnīt līdz pat 100% no komisijas maksājumiem.

Arī franšīzes veiksmes stāstā visbūtiskākā nozīme ir tieši tās vadītāja un komandas bagātajai un profesionālajai pieredzei nekustamo īpašumu nozarē. „Capital One” vadītājam Andrejam Valteram ir 25 gadu pieredze nekustamo īpašumu nozarē – gan reiz gūstot pieredzi kā nekustamā īpašuma vērtētājs, kompānijas „Langes pils” īpašnieks, gan esot Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) Sertifikācijas biroja vadītājs. Pateicoties tik daudzu gadu ilgai un vērtīgai profesionālajai pieredzei, Andrejs Valters var šobrīd veiksmīgi vadīt „Capital One” aģentūru, attīstīt to un būt kā labs piemērs un atbalsts saviem darbiniekiem.

Protams, viens pats vadītājs nevar sasniegt visus savus mērķus un gūt panākumus biznesā. Viņam ir nepieciešama profesionāla komanda, kas arī ar visu savu sirdi un dvēseli deg par uzņēmumu un to, ko tas sniedz saviem klientiem un aģentiem. „Capital One” sasniegumos un attīstībā nopelns ir arī aģentūras ofisa menedžerei Daniellai Jefimovai un mārketinga konsultantam Jānim Lustem. Daniella ar savu uzņēmību spēj paveikt ārkārtīgi daudz, turklāt viņa ir gatava pieņemt arī dažādus izaicinājumus, ko dzīve viņai piedāvā, lai gūtu profesionālu izaugsmi un sasniegtu izvirzītos mērķus. Ikvienam darbiniekam viņa ir gatava sniegt padomu, iedrošināt to un ieteikt risinājumus, kā sasniegt labākus rezultātus. Gūtā pieredze nekustamo īpašumu nozarē kopš darba uzsākšanas padara Daniellu par nozares speciālistu. Savukārt Jānis uzskata, ka zināšanām nav vērtības, ja tās nepielieto, un viņa zināšanas uzņēmumu tēla un mārketinga veidošanā ir vērtība, ko Jānis pielieto, lai apmācītu jaunos darbiniekus un sniegtu labāko atbalstu uzņēmumam tā mārketinga stratēģijās.Citas ziņas


Capital One, Latvijas nekustamo īpašu tirgus tehnoloģiju līderi ar vērienu atver savu ziņu sadaļu. Sadarbībā ar  NASA Parker Solar Probe, Capital One piedalīsies kosmosa ekspedīcijā, kuras mērķis ir sniegt jaunus datus par saules aktivitāti un būtiski veicinās mūsu spēju prognozēt kosmosa laika apstākļus, kas ietekmē dzīvību uz Zemes.


Capital One komanda ir ļoti entuziastiski noskaņota par Parker Solar Probe vēsturisko misiju, kas apskata pēdējo un svarīgāko Saules sistēmas reģionu, kuru vēl cilvēce nebija izpētījusi, kuru apmeklēs kosmosa kuģis, lai beidzot atbildētu uz prioritārajiem zinātnes mērķiem, kas veidojušies vairāk nekā piecas desmitgades.Capital One vēturiskā vēstījuma kapsula tiks ievietota šajā kosmosa satalītā un 31 Jūlijā dosies pētnieciskā ekspedīcijā uz Sauli, kas padarīs Capital One ofisu par pirmo nekustamo īpašumu kompāniju, kura atstājusi savu vēstījumu vēsturiskā kosmosa ekspedīcijā.


Sekojiet līdzi Capital One turpmākajām ziņām, kuras būs tik pat grandiozas, kā šī ekspedīcija uz sauli, kurā mūsu kompānija piedalās.


Vairāk par šo ekspedīciju varat uzzināt NASA mājas lapā http://parkersolarprobe.jhuapl.edu/index.php#the-missionJebkura uzņēmuma veiksmes atslēga ir pieredzējuši vadītāji un profesionāli

darbinieki, kas ar aizrautību dara savu darbu, uzņemas risku, iegulda savu laiku un

zināšanas attīstībā, lai sasniegtu labākos rezultātus. Nekustamā īpašuma aģentūras

„Capital Realty” dibinātāji un vadītāji ir vairāk nekā 20 gadu pieredzes bagāti

nekustamo īpašumu speciālisti, kas dalās ar savām zināšanām, izmantojot „Capital

Realty” franšīzi. Lai uzņēmums veiksmīgi attīstītos, sasniegtu izvirzītos mērķus un

gūtu panākumus, uzņēmuma vadītājam ir jābūt ar lielu pieredzi savā darbības jomā.

Tieši tāds ir „Capital Realty” dibinātājs Dmitrijs Semjonovs (Dmitrij Semionov), kurš

šo uzņēmumu ir attīstījis ne tikai Lietuvā, kur tas tika dibināts, bet arī citās Eiropas

valstīs – Latvijā, Anglijā un Spānijā. Mazāk nekā četros gados uzņēmumam izdevās

izaugt līdz 30 birojiem, kas vēl vairāk nostiprināja uzskatu, ka izvēlētais ceļš ir

pareizais.

„Capital Realty” ir vērienīgs nekustamo īpašumu aģentūru tīkls, kas lepojas ar to, ka

tas ir ātrs, uzticams un cenšas iegūt vislabāko finansiālo rezultātu klientiem. Mūsu

misija ir ieviest inovācijas nekustamo īpašumu tirgū, nodrošināt patīkamu pieredzi ar

katru darījumu, atklāt cilvēku neierobežoto potenciālu un noteikt jaunu standartu

nekustamajos īpašumos.

Nekustamo īpašumu aģentūra „Capital Realty” var lepoties ne tikai ar pieredzes

bagāto dibinātāju, bet arī ar viņa profesionālo komandu, bez kuras būtu grūtāk

sasniegt tik īsā laikā ievērojamus rezultātus. Mēs lepojamies ne tikai ar profesionālo

ofisa komandu katrā no 30 birojiem, bet arī ar apmācītiem nekustamo īpašumu

aģentiem. Izmantojot pierādītu mācību metodi, ikvienam no aģentiem ir iespēja kļūt

par pirmās klases īpašumu speciālistu. Lai gūtu pēc iespējas labākus sasniegumus

nekustamo īpašumu biznesā un kļūtu par profesionālu speciālistu, savas zināsanas ir

jāpapildina ikvienam darbiniekam, un mūsu aģenti uzņēmuma nodrošinātajās

apmācībās var apgūt ne tikai pamatzināšanas par nekustamo īpašumu nozari, bet arī

attīstīt savas prasmes, uzzināt vairāk par šo nozari, gūt vērtīgu pieredzi no ekspertiem

un pieredzējušu komandu vadītājiem. Mums ir svarīga mūsu darbinieku izaugsme un

nekustamo īpašumu aģentu attīstība profesionālajā jomā, tādēļ piedāvājam iespēju

papildināt zināšanas dažādās apmācībās.