Saglabātie meklējumi (0)

TOP 3 iemesli kādēļ sadarboties ar nekustamo īpašumu aģentu

Vai Jūs esat vienmēr domājuši par to, kādēļ nepeiciešami nekustamo īpašumu aģenti?

Ja šis ir viens no tematiem, par ko nekustamo īpašumu pirkšanas un pārdošanas jomā Jūs esat aizdomājušies un vēlaties uzzināt tieši kādēļ ir nepieciešami nekustamo īpašumu speciālisti, tad šis raksts ir domāts tieši Jums.

Jūs varēsiet uzzināt TOP iemeslus, kādēļ izvēlēties sadarbību ar nekustamo īpašumu agentu, gadījumā, ja Jums ir jāpārdod vai jāiegādājas nekustamais īpašums. Šajā rakstā Jūs uzzināsiet galvenos klupšanas akmeņus, kas rodas nekustamo īpašumu pircējiem un pārdevējiem.  1. Kur atrast īpašumu par atbilstošu tirgus cenu?
    Jūs vai Jūsu paziņas noteikti esat saskārušies ar situāciju, kad Jūs vēlaties iegādāties kādu preci, vai tas būtu kartupelis ,vai tā būtu gāzes plīts, Jūs vienmēr veicat tirgus analīzi un izpētat piedāvājumu, ko sniedz pārdevēji Atbilstoši piedāvājumam Jūs izvērtējat savu rocību un nosakāt labāko un izdevīgāko piedāvājumu, balstoties uz draugu, paziņu un savu pieredzi. Īpaši viegli šādu analīzi ir veikt pērkot kartupeļus, jo tur cena dramatiski nemainās. Tāpat ir arī ar sadzīves tehniku - ir diezgan daudz lietpratēju ar savu pieredzi, kuru var likt lietā, iegādājoties attiecīgi labāko preci. Bet, kā izvērtēt nekustamā īpašuma cenu, ja Jūs nekad neesat saskārušies ar īpašuma iegādi? Kā uzzināt to , vai šis piedāvājums ir atbilstošs tā cenai? Kā uzzināt, vai šī īpašuma vērtība nesamazināsies? Kā uzzināt, vai šim īpašumam nav apgrūtinājumu?  Uz visiem šiem autājumiem Jums noteikti nebūs atbildes un Jūs jutīsieties pazudis starp visiem piedāvājumiem, jo salīdzināt lielāko portālu sludinājumus īsti nav māksla. Tādēļ mūsu aģentiem ir pieejami tirgus vadības instrumenti, ar kuru palīdzību mēs nosakām reālo nekustamo īpašumu vērtību, kura ir atbilstoša šī brīža tirgus situācijai. Mēs spēsim noteikti šo cenu, balstoties uz profesionāliem nekustamo īpašumo analīzes tehnoloģiju sniegtajiem resursiem.  Jums atliks tikai saņemt labākos piedāvājumus nekustamo īpašumu pasaulē!

  2. Kā pārdot savu īpašumu?
    Vai ievietot nekustamo īpašumu sludinājumu visios portālos? Vai izprintēt reklāmas un nosūtiet draugiem paziņām? Kā noteikt īpašuma cenu? Kā veikt īpašuma prezentāciju? Ķeroties pie  sava īpašuma pārdošanas, rodas šādi un ne tikai šādi jautājumi. Jūs noteikti esat savā mūžā pārdevuši savu veco riteni, vai kādu citu preci, kas vainu ir par mazu vai par vecu Jūsu vajadzībām. Bet šīs preces noteikti nav Jūsu vērtīgākā prece. Nekustamais īpašums, parasti, ir lielākā vērtība, kas pieder cilvēkam, ko var pārdot. Tādēļ pats svarīgākais, ir precīzi noteikt īpašuma vērtību, lai nezaudētu klietus ar pārāk lielu īpašuma noteiktu cenu, vai zaudējot naudu nosakot šo cenu par mazu. Izpratne par marketinga resursiem kurus ieguldīt nekustamā īpašuma tirdzniecībā ir precīzi izplānoti atkarībā no pareizi noteiktas īpašuma vērtības. Ja Jums nav instrumenti ar ko veikt šīs darbības, obligāti sazinieties ar nekustamo īpašumu aģentu.

  3. Kā noteikt klientu?
    Laiks ir resurss, kurš Jums ir sniegts bez atgriezeniskās saites, laiks no Jums neprasīs samaksu par to vai jebkāda cita veida pakalpojumu. Bet ,lai Jūs veiksmīgi varētu izmantot savu laiku, Jums jāprot ar to rīkoties. Tikai tad, kad Jūs apzinaties to, ka Jums pieejamais laiks ir neizsmeļams. Jūs varat sākt iegūt daudz vairāk laika savai dzīvei. Mūsu kompānijas aģenti sniegs Jums šo laiku, ko Jūs varēsiet izmantot lietderīgi savu mērķu realizēšanai. Mēs mākam noteikt, kuri klienti būs potenciālie pircēji, pateicoties trīs līmeņu analīzei un padziļinātām zināšanām psiholoģijā , mēs spēsim pecīzi noteikt mērķauditoriju, lai pāatrinātu Jūsu īpašuma pārdošanas procesu un Jums nebūs jātērē savs laiks ,lai bezrezultatīvi tiktos ar klientiem, kuri mēģinās tērēt Jūsu laiku vai sliktākajā gadījumā mēģinās Jūs apkrāpt!


Citas ziņas


Capital One, Latvijas nekustamo īpašu tirgus tehnoloģiju līderi ar vērienu atver savu ziņu sadaļu. Sadarbībā ar  NASA Parker Solar Probe, Capital One piedalīsies kosmosa ekspedīcijā, kuras mērķis ir sniegt jaunus datus par saules aktivitāti un būtiski veicinās mūsu spēju prognozēt kosmosa laika apstākļus, kas ietekmē dzīvību uz Zemes.


Capital One komanda ir ļoti entuziastiski noskaņota par Parker Solar Probe vēsturisko misiju, kas apskata pēdējo un svarīgāko Saules sistēmas reģionu, kuru vēl cilvēce nebija izpētījusi, kuru apmeklēs kosmosa kuģis, lai beidzot atbildētu uz prioritārajiem zinātnes mērķiem, kas veidojušies vairāk nekā piecas desmitgades.Capital One vēturiskā vēstījuma kapsula tiks ievietota šajā kosmosa satalītā un 31 Jūlijā dosies pētnieciskā ekspedīcijā uz Sauli, kas padarīs Capital One ofisu par pirmo nekustamo īpašumu kompāniju, kura atstājusi savu vēstījumu vēsturiskā kosmosa ekspedīcijā.


Sekojiet līdzi Capital One turpmākajām ziņām, kuras būs tik pat grandiozas, kā šī ekspedīcija uz sauli, kurā mūsu kompānija piedalās.


Vairāk par šo ekspedīciju varat uzzināt NASA mājas lapā http://parkersolarprobe.jhuapl.edu/index.php#the-missionIkviena uzņēmēja viens no mērķiem ir attīstīties ne tikai savā valstī, bet arī citur pasaulē, un nekustamo īpašumu aģentūras tīkla „Capital Realty” dibinātājam Dmitrijam Semjonovam (Dmitrij Semionov) šo mērķi ir izdevies sasniegt. Viena šī uzņēmuma franšīze atrodas arī Latvijā – „Capital One”, kuras vadītājs ir Andrejs Valters.

„Capital One” ir jauna aģentūra, kas veidota kopīgi ar Latvijas un Lietuvas tirgus profesionāļiem un kas Latvijā pārstāv vienu no pazīstamākajiem, ambiciozākajiem un strauji augošākajiem nekustamā īpašuma uzņēmumiem Lietuvā – „Capital Realty”. Apvienojot uzņēmuma dibinātāju ilggadīgo pieredzi un mūsdienu, pastāvīgi attīstošās biznesa vadības tehnoloģijas, izmantojot iespēju sadarboties ar vairāk nekā 300 aģentiem dažādās valstīs, „Capital One” piedāvā vienu no labākajiem un inovatīvajiem risinājumiem nekustamo īpašumu aģentiem, nodrošinot tiem labākus darba apstākļus, sniedzot iespēju attīstīt savu biznesu un pelnīt līdz pat 100% no komisijas maksājumiem.

Arī franšīzes veiksmes stāstā visbūtiskākā nozīme ir tieši tās vadītāja un komandas bagātajai un profesionālajai pieredzei nekustamo īpašumu nozarē. „Capital One” vadītājam Andrejam Valteram ir 25 gadu pieredze nekustamo īpašumu nozarē – gan reiz gūstot pieredzi kā nekustamā īpašuma vērtētājs, kompānijas „Langes pils” īpašnieks, gan esot Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) Sertifikācijas biroja vadītājs. Pateicoties tik daudzu gadu ilgai un vērtīgai profesionālajai pieredzei, Andrejs Valters var šobrīd veiksmīgi vadīt „Capital One” aģentūru, attīstīt to un būt kā labs piemērs un atbalsts saviem darbiniekiem.

Protams, viens pats vadītājs nevar sasniegt visus savus mērķus un gūt panākumus biznesā. Viņam ir nepieciešama profesionāla komanda, kas arī ar visu savu sirdi un dvēseli deg par uzņēmumu un to, ko tas sniedz saviem klientiem un aģentiem. „Capital One” sasniegumos un attīstībā nopelns ir arī aģentūras ofisa menedžerei Daniellai Jefimovai un mārketinga konsultantam Jānim Lustem. Daniella ar savu uzņēmību spēj paveikt ārkārtīgi daudz, turklāt viņa ir gatava pieņemt arī dažādus izaicinājumus, ko dzīve viņai piedāvā, lai gūtu profesionālu izaugsmi un sasniegtu izvirzītos mērķus. Ikvienam darbiniekam viņa ir gatava sniegt padomu, iedrošināt to un ieteikt risinājumus, kā sasniegt labākus rezultātus. Gūtā pieredze nekustamo īpašumu nozarē kopš darba uzsākšanas padara Daniellu par nozares speciālistu. Savukārt Jānis uzskata, ka zināšanām nav vērtības, ja tās nepielieto, un viņa zināšanas uzņēmumu tēla un mārketinga veidošanā ir vērtība, ko Jānis pielieto, lai apmācītu jaunos darbiniekus un sniegtu labāko atbalstu uzņēmumam tā mārketinga stratēģijās.