Saglabātie meklējumi (0)
17
attēli

Komercobjekts, Mednieku iela 4a , Rīga, 481.00 kv.m

Jauns
TOP
Pārdots
Izīrēts
Rezervēts
Noma: 5,411 € / mēnesis
Atcerēties
PlatībaStāvsIstabasApkure
481.0 m26/6Centrālā
Platība481.0 m2
Stāvs6/6
Istabas
ApkureCentrālā
StatussAktīvs
TipsKomercīpašumi
Aprīkojums
Pilnībā aprīkots
Pārdošana un īreĪre
IezīmesSignalizācija, Balkons, Konferenču zāle, Elektrība, ērti piekļūt, Internets, Lifts, ūdens
Apraksts
Atvērtā plānojuma birojs, kas izvietots divos līmeņos ēkas augšējos stāvos; birojā pirmajā līmenī (6. stāvā) ir 3 atsevišķas darba telpas, servera telpa un 3 tualetes; šajā līmenī griestu augstums sasniedz 5 metrus; griestos ierīkotie jumta logi nodrošina papildu dienas gaismu telpās; no šī līmeņa ir izeja uz terasēm abās ēkas pusēs. 7. stāva līmenī ir viena telpa 76 m2 platībā ar panorāmas logiem; šī telpa var kalpot kā dabiski nodalīta sapulču telpa, vai jebkura cita rakstura mērķim. Šajā telpā arī ir izveidoti dizaina griestu elementi.
Birojā ir ventilācija, gaisa kondicionēšana, piekļuves kontrole telpām.Šī biroja nomniekam ir tiesības nomāt līdz pat 7 garantētajām autostāvvietām.
Ēkā tiek nodrošināti šādi pakalpojumi- dzīvā apsardze, ēkas teritorijas un koplietošanas telpu videonovērošana, ēkas administratora pakalpojumi, Lattelekom un Latnet optiskais kabelis, iespēja nomniekam izvietot sava uzņēmuma logo vai izkārtni uz ēkas fasādes u.c.

Papildu nomas maksai jāmaksā arī ēkas uzturēšanas un apsaimniekošanas maksa 3.20 EUR / m2 + PVN apmērā, kā arī par komunālajiem pakalpojumiem.

Objekta īsais URL : https://www.capitalrealty.lv/lv/realty-p196247
2018-12-12
Skatījumu skaits: 8/0
Objekta pārstāvis
Saistītie meklējumi