Saglabātie meklējumi (0)

Capital One

CAPITAL - One step ahead!
Uzzināt vairāk
Kā mūs atrast
Sociālie tīkli
Capital One aģenti
CAPITAL ONE – jauna aģentūra, kas ir veidota kopīgi ar Latvijas un Lietuvas nekustamā īpašuma tirgus profesionāļiem un, kas Latvijā pārstāv vienu no pazīstamākajiem, jaunajiem, ... >>
CAPITAL ONE – jauna aģentūra, kas ir veidota kopīgi ar Latvijas un Lietuvas nekustamā īpašuma tirgus profesionāļiem un, kas Latvijā pārstāv vienu no pazīstamākajiem, jaunajiem, ambiciozākajiem un strauji augošiem nekustamā īpašuma uzņēmumiem Lietuvā – uzņēmumu CAPITAL Realty, kuram šobrīd ir 24 biroji Lietuvā un kurš ir pārstāvēts 4 Eiropas valstīs.

Apvienojot uzņēmuma dibinātāju ilggadīgo pieredzi un mūsdienu, pastāvīgi attīstošās biznesa vadības tehnoloģijas, izmantojot iespēju sadarboties ar vairāk nekā 300 aģentiem dažādās valstīs, CAPITAL One piedāvā vienu no labākiem un inovatīvajiem risinājumiem nekustamo īpašumu aģentiem, nodrošinot tiem labākus darba apstākļus, sniedzot iespēju attīstīt savu biznesu un pelnīt līdz pat 100% no komisijas maksājumiem.

Vadoties pēc augstiem kvalitātes standartiem un ieviešot labākas pasaules nekustamā īpašuma aģentu pakalpojumu pieejas, CAPITAL One ir uzticams un profesionāls partneris, kas palīdz efektīvi risināt uzdevumus un apmierināt mūsu klientu vēlmes.
Sniegt izcilu servisu – nav pietiekami! Mūsu mērķis – vienmēr paredzēt jūsu vēlmes un būt vienu soli priekšā!
Uz tikšanos CAPITAL One!

<<